KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207420

nr 1520 7420

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fjäll. Olja på duk, 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:42:09